HOT Clinic - шаблон joomla Окна

„Uprostřed každého problému se nachází příležitost.“

Během naší práce se snažíme sbírat kontakty a všímat si mechanizmů a sociálních faktorů, které jsou v dané zemi důležité a v budoucnu využitelné pro rozvoj obchodu zejména českých firem v daných teritoriích. Firma CIRA cz spol. s r. o. nabízí svoje zkušenosti.

Co můžeme nabídnout partnerům: 

Hledáte nové příležitosti....? 

Rozvojové projekty

Firmám, které mají zájem o rozvojovou problematiku jako předstupeň obchodních aktivit, nabízíme zkušenosti se zpracováním požadované dokumentace, nebo prokázání kvalifikačních předpokladů v oblasti projektového managementu i mimo sektor zemědělství. V této souvislosti nabízíme možnou spolupráci na projektech vyhlašovaných Evropskou komisí. Jak je uvedeno jinde tak na realizaci různých rozvojových projektů se podílejí také neziskové společnosti, které však obvykle nedisponují specialisty. Těmto partnerům nabízíme spolupráci na odborných částech projektů v sektoru zemědělství jak rostlinné tak i živočišné výroby.

 

Management projektového cyklu

Máme zkušenosti s identifikací, formulací, realizací tak i evaluací zahraničních rozvojových projektů.

 

Vstup firem na trh

Uvažujete o rozšíření obchodních sítí? Hledáte nové trhy? V Zambii, Mongolsku a Bosně a Hercegovině máme celou řadu kontaktů a velmi dobře se orientujeme v tamním prostředí. Pomůžeme vám najít cílového zákazníka (pokud v těchto zemích bude). Máme zkušenosti se založením firmy, můžeme provést studii proveditelnosti konkrétního projektu, nebo analýzu trhu. Samozřejmě že nabídka spolupráce platí i pro firmy v partnerských zemích, zajímajících se o český trh.

 

Turismus

V Zambii, Mongolsku a Bosně a Hercegovině je ze strany vládních činitelů kladen v poslední době velký důraz na rozvoj turizmu. Vzhledem k tomu, že uvedené země velmi dobře známe, nabízíme možnost zprostředkování kontaktů pro turistické agentury, které uvažují o vstupu na tamní trh. Dále pomoc skupinám individuálních turistů, kteří si sestavují svůj itinerář cesty. Z hlediska turistického mají všechny tyto země velký potenciál v mnoha směrech. Víme o silných i slabých místech.

 

Kontaktujte nás

 

Tel: +420 607 727 743

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.